У боях на Донбасі поможуть американські 155-мм гаубиці М777: завезено вже 60 відсотківВ Україну привезли 60% із запланованого постачання американських далекобійних 155-мм гаубиць М777.

Про це заявив на брифінгу представник Пентагону, повідомляє прес-служба оборонного відомства США, - пише "Ліга".

За його словами, в Україні знаходяться близько 60% із 90 гаубиць М777, запланованих у постачанні. Найближчим часом очікується понад десяток рейсів із США, зокрема гаубиць та 155-мм снарядів.

"Ми віримо, що ці гаубиці будуть… дуже, дуже ефективні у допомозі у боях на Донбасі, які, як ми вже бачили, сильно залежать від далекого вогню, особливо від артилерії з обох боків", – сказав речник.

Він також зазначив, що США навчають українських військових використанню М777 за межами України. Крім того, американці навчать експлуатації безпілотників Phoenix Ghost та бронетранспортерів M113.

Спікер додав, що за останні години в Україну було здійснено майже 20 постачань із семи країн. Пакети допомоги включають міни, малокаліберні снаряди, 122-мм реактивні снаряди, каски та бронежилети.

Чиновник Пентагону не виключає, що бої на Донбасі можуть затягнутися, оскільки обидві сторони знайомі з місцевістю, а в Росії – коротке плече постачання з території РФ і перевага в чисельності. Крім того, росіяни просуваються обережно, намагаючись здобути досвід із попередніх помилок.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW