Російські нацисти на 9 травня запланували "танці з бубнами". Про концерт на кістках розказав гауляйтер КаховкиСучасні нацисти планують танці з бубнами з приводу розгрому своїх соплемінників - німецьких нацистів. Гауляйтер Каховки Павєл Філіпчук розповів про це детальніше.

Про це повідомляється у Facebook на сторінці Каховської територіальної громади.

«На священный праздник Победы в Каховке появится бессмертный полк в память о тех суровых днях испытаний Великой Отечественной войны, который последует к мемориалу Вечный огонь. Будет проведен митинг в память всех ветеранов-каховчан.

Каховский музей предоставит экспонаты и документы, чтобы во все века все поколения помнили и никогда не забыли героев.

По окончанию торжественного митинга все желающие могут отведать солдатскую кашу и положенные «боевые» сто грамм", - цитують слова гауляйтера російських фашистів Філіпчука.

Він також зазначив, що урочистості відбудуться у Каховці, а увечері проведеть концерт у Новій Каховці, куди збираються автобусами підвозити усіх охочих.

Нагадаємо, Головне управління розвідки Міноборони України попередило: "путіну до 9 травня потрібно продемонструвати свій успіх".

Окрім цього, звертаємо увагу жителів Херсонщини, що "танці на кістках" сьогодні влаштовують сучасні нацисти, які у ці дні винищують українців.

Додаємо фото закатованих рашистами українців у Бучі:AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW