Росіяни намагаються “легалізувати” окупаційну адміністрацію на захопленій території Запорізькій областіУ Головному управління розвідки України вважають російські загарбники намагаються насадити окупаційні адміністрації на тимчасово зайнятих територіях Запорізької, Херсонської і Миколаївської областей.

Про це це повідомляє 061 з посиланням на ГУР. 

Росіяни готують низку “референдумів”, якими спробують “легалізувати” окупаційні адміністрації на тимчасово зайнятих територіях Запорізької, Херсонської і Миколаївської областей.

У Снігурівці Запорізької області російські окупанти проводят перепис пенсіонерів. Місцевим мешканцям розповідають, що з 1 вересня буде організована робота російської “адміністрації”, а також відкриття “пошти росії”, запуску мобільного та інтернет зв’язку російських провайдерів і введення в обіг рублів. Існує інформація про початок оформлення російських паспортів. 

 У Херсонській області окупанти роздруковують “бюлетені” для проведення “референдуму”. Місцеві мешканці вважають, що реального голосування не буде. Його проведення оформлять за допомогою паспортних даних громадян, які збирались під час отримання “гуманітарної допомоги”. 

У Снігурівці Миколаївської області організовують “референдум” щодо обрання “мера” і адміністративного приєднання до тимчасового окупованого Криму. В його організації помічені голова місцевої ради Тетяна Мезіна та колишній голова Олександр Ларченко.

Раніше 061 повідомляв, що російські окупанти намагалися здійснити наступ на Гуляйполе. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW