Дітей з окупованих частин Донецької та Луганської областей, що вивезли до росії, за наказом путіна будуть всиновлюватиросійська влада вже підготувала 280 справ для незаконного усиновлення українських дітей, які були вивезені з окупованих частин Донецької і Луганської областей до повномасштабного вторгнення рф в Україну 24 лютого.

Про це повідомила під час пресконференції у четвер, 14 квітня, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, передає Укрінформ.

“До 24 лютого було вивезено понад 1100 дітей з будинків-інтернатів, які знаходяться на окупованих територіях Донецької і Луганської областей. З них уже підготовлено 280 кейсів, готових до усиновлення російськими громадянами”, - сказала вона.

Денісова поінформувала, що державна дума рф наступного тижня розглядатиме законопроєкт про спрощення процедури усиновлення російськими громадянами українських дітей. Таке доручення уповноваженому з прав дітей рф надав особисто президент рф володимир путін, зазначила омбудсмен.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW