У Міноборони дали прогноз щодо дій росії після 9 травняОкупанти продовжують накопичувати військову силу для наступу в Україну. Після 9 травня припинення бойових дій з боку росії не очікується. Київ залишається метою ворога, а загрози зберігаються для всієї країни.

Про це заявила заступник Міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону.

"Ворог поки не залишає мети захопити всю Україну і Київ в тому числі, і ситуація досить складна. Тому варто ще трохи почекати. І будемо бачити, як буде динамічно розвиватися ситуація, в тому числі і на сході.

У ворога була амбіція пройтися 9 травня по Києву - і, мабуть, з тих планів і чуток зараз йде така інтерпретація, що до 9 варто почекати... Почерк російського кдб і російської армії полягає в тому, що вони всі намагаються приурочити до якихось історичних дат. А 9 травня - це для них сакральна дата, вони всю героїзацію своєї держави будують на цій даті. День незалежності і 9 травня - це для них дві ключові дати, коли вони намагаються більше капостей нам зробити, тому, можливо, це і не безпідставно", - заявила Маляр.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW