Окупанти замітають сліди злочинів, спалюючи тіла у мобільних крематоріях: в яких містах їх зафіксувалиПісля широкого міжнародного розголосу геноциду українського народу в Бучі на Київщині, керівництво росії наказало нищити докази злочинів своєї армії. Через це окупанти почали активно використовувати в Україні мобільні крематорії.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

У Маріуполі зафіксовано перебування 13 мобільних крематоріїв для здійснення зачистки вулиць від тіл загиблих цивільних мешканців. Всіх потенційних свідків звірств окупанти намагаються ідентифікувати через фільтраційні табори та знищити.

Також неодноразово фіксувалися факти використання мобільних крематоріїв на території Чернігівської області та у місті Новоайдар Луганської області.

"Збройні сили росії використовують мобільні крематорії для знищення тіл російських військовослужбовців, з метою приховування реальної кількості своїх солдатів, які загинули в ході російської агресії проти України та відмови у виплатах сім’ям загиблих росіян.

Дії російської армії підпадають під визначення "геноцид" відповідно до Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього та статті 6 Римського статуту міжнародного кримінального суду. Російське керівництво й надалі намагатиметься приховувати факти військових злочинів в Україні", - зазначили розвідники.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW