Держава розпочинає будівництво житла для людей, які втратили його через війнуДержава розпочинає будівництво житла для людей, які втратили його через війну. Будуватимуть у 10 регіонах і обиратимуть проєкти, які можна завершити за 3-4 місяці. Про це заявив заступник Керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко.

Читайте також: Протитанкіст ЗСУ: «У планах – довести рахунок знищеної ворожої бронетехніки до сотні»

У найближчий місяць держава почне викупати готові житлові будинки, які ще не введені в експлуатацію, і будуть надавати переселенцям. Усі ці квартири мають бути одразу з ремонтами, з меблями, з побутовою технікою. Йдеться не про модульні містечка, а саме про стаціонарне житло.

“Це будуть саме квартири – у більшості двокімнатні, але й однокімнатні і трикімнатні. Після того, як ми відновимо домівки переселенців в містах, де вони жили до війни, – вони переїдуть, а ці квартири будуть віддані військовим і всім іншим, хто стояв у чергах”, – пояснив заступник Керівника Офісу Президента.

Він засвідчив, що йдуть перемовини з будівельниками у кожному регіоні, щоб вони розробили варіанти, як побудувати все дешево, але якісно.

“Потрібно побудувати декілька десятків тисяч квартир. Перші квартири маємо отримати через три-чотири місяці“.

Телеканал "Рада"

Читайте також: На Житомирщині чоловік пожертвував для військових 2 свині

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, ще більше оперативної інформації тут:

  • Telegram
  • Instagram
  • Facebook
Держава розпочинає будівництво житла для людей, які втратили його через війну, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW