Російські окупанти застосували в Маріуполі хімічну зброюПолк "Азов" повідомляє, що близько години тому російські окупанти використали проти українських військових та цивільних людей в Маріуполі отруйну речовину невідомого походження.

Про це повідомила пресслужба "Азова".

Зазначається, що отруйну речовину скинули з російського безпілотника.

"У постраждалих помітили дихальну недостатність та вестибуло-атактичний синдром. Наслідки для людей зараз продовжують встановлювати", - йдеться в повідомленні.

Джерело, наближене до Міністерства оборони повідомило, що вірогідність використання росіянами хімічної зброї дуже висока.

Нагадаємо, раніше уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що російські пропагандисти поширюють заяву одного із ватажків так званої "народної міліції ДНР" Едуарда Басуріна, що штурмувати підземні укріплення "Азовсталі" у Маріуполі немає сенсу. Тому доцільно перекрити всі виходи та застосувати хімічну зброю.

Омбудсман звернулас до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення РФ в Україну та експертної місії, створеної державами-учасницями ОБСЄ відповідно до Московського механізму, щоб вони врахували цей факт потенційного воєнного злочину Росії.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW