"Місцями дійде навіть до мокрого снігу": погода в Україні знову сильно погіршитьсяВесна і тепла погода ніяк не можуть остаточно закріпитися в Україні. Після таких приємних +18, в Тернополі, як і на решті території України, знову буде холодно. 

Як повідомили синоптики, 9 квітня, у західних, північних та Вінницькій областях очікується помірний дощ, на Закарпатті, місцями на Львівщині значний дощ, в Карпатах значний мокрий сніг, налипання мокрого снігу, на решті території без опадів. Вітер південний, у західних областях з переходом на північно-західний, 7-12 м/с, в Карпатах, вдень і у південних та центральних областях пориви 15-20 м/с. Температура вночі 2-8° тепла, на Закарпатті до 11° тепла, вдень 17-22°, у західних, північних областях та на узбережжі морів 11-16°, в Карпатах протягом доби 0-5° тепла, пише "ТСН". 

У неділю, 10 квітня, в Україні також ітимуть помірні дощі, вночі у західних областях з мокрим снігом, в Карпатському регіоні значні опади, у східних та південно-східних областях без опадів. Температура вночі 5-10°, у західних областях 1-6° тепла, вдень у західних, північних, Вінницькій та Черкаській областях 7-12°, на решті території 13-18°, у східних та південно-східних областях 19-24°, в Карпатах вночі 1-6° морозу, вдень близько 0°.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW