Стали відомі результати вимірювання радіаційного фону у КременчуціУправління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кременчуцької міської ради інформує, що на даний час радіаційна та хімічна обстановка стабільна та не перевищує допустимих значень. Радіаційний фон не перевищує допустимий рівень гамма-випромінювання

За результатами вимірювання станом на ранок 9 квітня радіаційний фон складає 0,10 мкЗв/год (мікрозівертів за годину), що не перевищує допустимий рівень гамма-випромінювання 0,30 мкЗв /год.

На території м. Кременчука розгорнута мережа пунктів радіаційного та хімічного спостереження на базі Кременчуцького відокремленого підрозділу ДУ «Полтавський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України», КП «Науковий центр еколого-соціальних досліджень», Кременчуцького районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області, постів радіаційного і хімічного спостереження хімічно-небезпечних підприємств міста (ПрАТ «Кременчукм’ясо», ПрАТ «Кременчуцький міськмолокозавод», ПАТ «Укртатнафта», ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ»), які здійснюють контрольні вимірювання.

Дата та час вимірювання

Рівень гамма -випромінювання, мкЗв/год

08.04.2022 08:00

0,10

08.04.2022 13:00

0,11

08.04.2022 17:00

0,11

Допустимий рівень

0,30AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW