Близько 80% українців у різний спосіб допомагають протистояти збройній агресії рфЗа результатами опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг", близько 80% українців у різний спосіб допомагають боронити нашу країну від рашистської навали. 

45% респондентів допомагають Україні грошима. У порівнянні з березнем їхня кількість зросла на 6%. Найбільше до фінансової допомоги схиляється молодь віком від 18 до 35 років, - передає УП. 

Волонтерством та допомогою військовим займаються 35% людей, в інформаційному спротиві беруть участь 18% українців, а забезпечують критичну інфраструктуру країни 13% респондентів.

При цьому зі зброєю в руках країну захищають 6% опитаних, по 3% в ЗСУ та теробороні. Найбільше таких на – заході країни, а за віковою категорією – серед молоді.

Близько 80% українців у різний спосіб допомагають протистояти збройній агресії рф, фото-1

В опитуванні взяли участь 1200 громадян віком від 18 років і старше з усіх областей України, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

Опитування проводили методом телефонного інтерв'ю з використанням комп'ютера. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення.

Помилка репрезентативності становить не більше 2,8%.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW