У Запоріжжі відновлюється навчальний процесЗ 30 березня у освітніх закладах Запоріжжя та в громадах Запорізького району відновлюється навчання у дистанційному форматі. 

Про це повідомила директорка Департаменту освіти та науки Людмила Бухаріна. 

В ОВА говорять, що навчання буде здійснюватися за наявністю будь яких доступних форм: синхронних та асинхронних. Навчання відновлюється аби відволікти дітей від постійних сирен та психологічного стресу, а також для того, щоб не втрачати певну якість знань та продовжити отримання нових знань. 

Що стосується громад Бердянського, Мелітопольського, Пологівского та Василівського районів, які перебувають в тимчасовій окупації рф, то там, відповідно до наказу голови ЗОВА, запроваджується продовження вимушених канікул до 1 травня. 

“Це пов'язано з можливою небезпекою на цих територіях та частковою або повною відсутністю доступу до засобів комунікації. Після цього буде переглянуто рішення щодо продовження вимушених канікул або відновлення навчання”, - йдеться у повідомленні ОВА. 

Наразі в Запорізькій області зібрані майже всі документи та заяви від закладів освіти для того, щоб усі випускники 9 та 11 класів вчасно отримали свої свідоцтва.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW