Окупанти відпустили батька мелітопольської журналістки - на яких умовахВвечері 25 березня 75-річного батька відомої мелітопольскої журналістки Світлани Залізецької відпустили. 

Про це Залізецька повідомила на своїй сторінці в Фейсбук, передає 061.

25 березня Світлані дали поговорити з батьком. Вона просила привезти йому необхідні медикаменти, оскільки батько після інсульту. Також журналістка повідомила, що батько не причетний до її діяльності, тому вимагала його відпустити. 

- Голос стоящего рядом с отцом произнёс: "Она не должна писать гадостей". Я сообщила, что никах гадостей не пишу и в городе не нахожусь, а, если отец умрет, то это будет на их совести. Поздно вечером с того же телефона раздался ещё один звонок и мне выдвинули новое требование - написать на своей странице в Фейсбук заявления о передаче управления Сайтом РИА-МЕЛИТОПОЛЬ третьим лицам. Это было очередным условием освобождения отца. После публикации заявления папу поздно вечером отпустили, - пише Залізецька.

Як повідомила журналістка, сайт РИА Мелітополь продовжує працювати під керівництвом людей, що знаходяться на підконтрольній Україні території. Згоду на співпрацю з окупантами вона не давала. 

Як раніше писав 061, 75-річного батька журналістки Світлани Залізецької Іосифа викрали 23 березня.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW