«Не вірте і не слухайте нікого»: очільник Запорізької області назвав клоунами і колаборантами окупаційну владу в Мелітополі і БердянськуНа тимчасово окупованих територіях Запорізького регіону люди знаходяться під психологічним тиском.

Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух під час брифінгу з підсумками тижня, передає 061.

«Я закликаю усіх бути спокійними, впевненими, ми на своїй землі. Це наші міста, область та країна. На нашій землі нічого там вказувати якимось там самозванцям. Десь в Бердянську з’являється якісь там клоуни і себе кимось там проголошують. Чи колоборанти в Мелітополі, чи десь ще приходять і розказують якісь казки. Не вірте і не слухайте нікого. У нас є законно обрана влада. Військові не мають ніякого права по міжнародним нормам вмішуватися в цивільне життя», - сказав він.

Очільник зазначив, що продовжують реалізовуватися обов’язки місцевих рад, виконкомів, які були їм надані народом.

«Ніхто ні про кого не забув. Окупанти зараз почали в населених пунктах, де ведуться бойові дії – Василівка, Пологи стріляти, а потом говорити, що це українська армія. Це робиться, щоб зародити сумніви, хоча є не знаю, на що це впливає, бо в армії наші ж люди з тих самих Полог і Василівки. Але намагаються таку гидоту робити. Там все, що не бери – брехня. Я просто дивуюся людям, що живуть в росії і вірять в це. Хоча, коли кожного дня з телебачення йде зомбування… зараз вони захопили у нас на півдні засоби передавання і людям вливають всяку нісенітницю в мізки. Інтернет є, ми працюємо над зв’язком, комунікуйте один з одним. Якщо є я якісь питання – ставте їх нам, місцевій владі, ми будемо їх вирішувати і дативідповідь. Україна була до тисячу років, зараз є і в майбутньому буде ще тисячу років», - зазначив голова Олександр Старух.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в ЗОВА обіцяють працювати над розширенням числа гуманітарних коридорівAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW