Крок за кроком ми будемо відновлювати місто, навіть за тих умов, що війна ще не закінчилася, – АтрошенкоТакож мер Чернігові Владислав Атрошенко у своєму відеозверненні закликав чернігівців допомогти комунальним службам і поприбирати біля своїх під‘їздів та будинків.

Дорогі, рідні, шановні чернігівці! Люблю вас і пишаюся вами! Працюю над тим, що би відновить місто якомога швидше. Розумію, що війна не закінчилася, але і чекати, коли вона закінчиться – це втрачати дорогий час коли треба ,що називається, по-гарячому привертати до проблем міста увагу і спільно з державою (а інакше і неможливо) її вирішувати. Саме для того вчора був у відрядженні в столиці в КМУ і в Офісі Президента. Потисли руки з Президентом України. Домовилися деталізувати по кожному напрямку, зокрема і відновленні житла людей наші спільні кроки. Президент висловив слова подяки і захоплення мужністю чернігівців у час ворожої навали.

Чернігівці, прошу вас не гаяти час, і поки ворог дає можливість, спільно усім повиходить і хоча би біля своїх під‘їздів і будинків прибрати до куп сміття, бо без вашої допомоги працівники комунальних підприємств не зможуть зробить це швидко. Разом все здолаєм!

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW