У Запорізькій області окупанти влаштували перепис чоловіків: причинаНа окупованих територіях Запорізької області окупанти почали брати на облік чоловіків. За попередньою інформацією, це робиться для того, щоб їх змусити воювати на боці підрозділів російської армії, або бути "живим щитом".

Про це в ефірі інформаційного марафону заявив мер Мелітополя Іван Федоров.

"Чотири дні тому у Василівці окупанти почали висаджувати чоловіків на блокпосту. Почався перепис чоловічого населення, повістки їм не вручаються, але все до того йде. Вони їх будуть пускати як живу силу, вони не будуть їм довіряти, але їм це необхідно, тому що у них величезна демотивація, вони не можуть справлятися з нашими Збройними силами, з нашим духом, тому вони це роблять", - сказав він.

Також Федоров розповів, що в Мелітополі колаборанти разом з військовими рф займаються мародерством.

"Самопроголошена влада за силової підтримки російських солдатів мародерить. Спочатку вони приходили до малих бізнесменів, заходили в їхні квартири, забирали все цінне. Не нехтували нічим - починаючи від телевізорів і закінчуючи прикрасами. Зараз вони ходять по квартирах, з яких люди виїхали, і теж грабують їх, займаються мародертвом", - пояснив законий мер Мелітополя.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW