У Бєднякова померла мати, яка більше місяця була в блокадному МаріуполіБєдняков сказав, що президент РФ Володимир Путін "забрав у нього найрідніше". У смерті матері він звинуватив "русский мир".

У відомого українського ведучого Андрія Бєднякова померла мати. Вона більше місяця провела в окупованому російськими військами Маріуполі і через стрес впала в кому. Про це екс-ведучий шоу Орел і Решка повідомив в Instagram.

З його слів, мати хворіла, але могла б ще жити.

"Мами не стало. Тяжко писати, але я це зроблю. За час війни я говорив із сестрою двічі. По хвилині. Коли вони, нарешті змогли, виїхати - мені зателефонували родичі. Я зрадів. Але потім зателефонувала сестра і сказала, що мама у комі: "Вона вже у комі давно. Я не стала тобі говорити, щоб не засмучувати. Як з'явилася нагода, ми поїхали... Я не хотіла ховати маму біля під'їзду, як робили це інші", - написав Бєдняков.

Також він розповів, що мати слабшала з кожним вибухом, і через стрес впала в кому.

"Русский мир - гірший за найстрашнішу хворобу. Гірший за рак та Альцгеймера. Ця ідеологія та армія тягне на той світ швидше. Страшно те, що я не зможу навіть попрощатися з мамою. Адже я доїхав би до найближчого поста. Але я впевнений, що рано або пізно - я приїду попрощатися до мами. Коли на тій території знову висітиме український прапор", - написав він.

Бєдняков вимагає звільнити Маріуполь та його мешканців.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW