Шестирічного хлопчика Сашка, якого шукала вся Україна, розстріляли окупанти.На Київщині знайшли мертвим 4-річного Сашка, якого розшукували з середини березня. Хлопчик зник після того, як разом з бабусею намагався евакуюватися з Вишгородського району на Київщині.

Про це повідомила мама дитини Анна в Instagram.

“Я дякую кожному, хто вірив, хто допомагав у пошуках, дякую кожному за Ваші молитви і віру, дякую за підтримку. Завдяки Вам мій синочок зустрівся зі мною. Сашенька, наш маленький янгол уже на небесах! Сьогодні його душа віднайшла спокій”, – написала вона.

Коли розпочалася повномасштабна війна хлопчик був у Вишгородському районі на Київщині разом з бабусею. Співак Олександр Пономарьов розповідав, що російські окупанти бомбили село, підірвали мости і заблокували дороги. Тому місцеві мешканці вирішили евакуювати дітей та жінок човнами у напрямку села Ровжи.

10 березня два човни мали перетнути Київське море, але один із них перекинувся. У цьому човні був Сашко. У соцмережах пишуть, що човен перекинувся після обстрілу окупантів.

Згодом рятувальники знайшли тіло бабусі Сашка, але про хлопчика нічого не було відомо. Батьки сподівалися, що Сашко вижив, оскільки був у рятувальному жилеті. На жаль, дитину знайшли мертвою.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW