"Вічна слава Герою!": у війні з окупантами поліг 31-річний воїн, який навчався в університеті в ТернополіТриває воєнна агресія РФ проти України: окупанти зазнають колосальних втрат, але гинуть на полі бою також і українські воїни. У війні зі загарбниками поліг 31-річний випускник Західноукраїнського університету.

Про жахливу подію повідомили у пресслужбі Західноукраїнського національного університету.

"Сумна звістка надійшла до Західноукраїнського національного університету 2 квітня 2022 року героїчно загинув випускник кафедри податків та фіскальної політики Західноукраїнського національного університету, державний інспектор митного поста "Нові Яриловичі" Чернігівської митниці, патріот України Яцух Сергій Васильович.

Університетська родина класичного університету Тернополя глибоко сумує з приводу відходу у Вічність Героя України, який з перших днів війни захищав Чернігів від ворога у лавах Збройних сил України.

Життя 31-річного чоловіка обірвалось під мінометним обстрілом агресора. Він був веселим, товариським, світлим, чуйним та відважним воїном, який віддав своє життя за нас з вами, за наше мирне майбутнє, за Україну. Вічна слава Герою!",- ідеться у повідомленні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW