російські окупанти випускають мелітопольців лише в Крим, куди місцеві не хочуть їхатиРосіяни випускають мелітопольців лише в окупований Крим. Але місцеві не хочуть їхати туди – мер, пише Сайт міста Чернівці 0372.ua

Росіяни випускають жителів Мелітополя лише в окупований Крим, заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров під час телемарафону "Єдині новини", пише Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Зараз у Мелітополі залишається близько 75 000 жителів. І окупанти не дозволяють людям виїхати на відносно безпечну територію України.

"Дорога із Запоріжжя до Мелітополя у звичайний час – це 1 година, в моєму розумінні, що у воєнний час – це 4 години, але зараз вона займає 2 доби. Окупанти навмисно все затримують, щоб не випускати людей і окупувати місто", -  сказав він.

Крім того, росіяни блокують і неофіційні зелені коридори. Виїхати можна лише на територію окупованого півострову, каже Федоров.

 "Всіх відправляють лише на Крим. Кажуть, що туди можна доїхати без проблем, але наші люди не хочуть їхати в Крим", – додав міський голова.

Читайте також:Близько два мільйони дітей залишили Україну через вторгнення російської федерації

Розвідка Британії прогнозує запеклі бої на околицях КиєваAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW