В Україні 153 дитини загинули внаслідок збройної агресії рфЮвенальні прокурори: 153 дитини загинули внаслідок збройної агресії РФ в Україні.

Майже 400 дітей постраждали в Україні з початку збройної агресії рф. З них 153 загинуло та більше 245 поранено. Такі дані повідомив Офіс Генерального прокурора у Facebook станом на ранок 1 квітня.

Триває встановлення всіх даних щодо постраждалих дітей в місцях ведення активних бойових дій та на тимчасово окупованих ворогом територіях. Зокрема у місті Маріуполі, на окремих територіях Київської, Чернігівської та Луганської областей.

Згідно з отриманими даними найбільше постраждало дітей у Київській - 73, Донецькій - 65, Харківській - 53, Чернігівській - 43, Миколаївській - 30, Луганській - 31, Запорізькій - 22, Херсонській - 29, столиці - 16, Сумській - 16, Житомирській - 15 областях.

19 березня російські військові обстріляли колони цивільних авто, які здійснювали евакуацію «зеленим коридором» з Маріуполя, внаслідок чого загинули батько з дитиною.

27 березня в Ізюмському районі окупанти обстріляли приватний автомобіль, загинула вся сім'я з Краматорська з маленькою дитиною.

30 березня на Чернігівщині внаслідок обстрілів двоє дітей отримали поранення. 

31 березня від тяжких поранень померла 2-річна дівчинка з міста Лисичанська Луганської області, яка разом зі своїм 7-річним братом напередодні отримали тяжкі поранення.

31 березня на Донеччині до лікувального закладу доставлено 5 неповнолітніх, які отримали поранення внаслідок обстрілу.

Через бомбардування та обстріли пошкоджено 859 закладів освіти. 83 з них зруйновано повністю. Найгірша ситуація у Донецькій, Харківській, Миколаївській, Сумській, Київській, Херсонській, Житомирській, Чернігівській областях та місті Київ.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW