Закарпатські митники виявили на тілі жінки приховані кілька десятків тисяч доларівСьогодні, 1 квітня, о 2 годині ночі на митний пост «Солотвино» заїхав автомобіль марки «Toyota Venza» під керуванням 54-річної громадянки України.

Для проходження митного контролю водійка свідомо обрала «зелений коридор», тим самим підтверджуючі правомірні наміри перетнути українсько-румунський кордон.

Проте інспектори-оперативники вирішили перевірити і транспортний засіб, і жіночку, поведінка якої була дещо невпевненою. Відтак, провівши огляд громадянки, митники виявили на її тілі 40 000 доларів США. Валюта була акуратно замотана в пакунки з паперу білого кольору та поліетиленової плівки. Ці пакунки співвітчизниця обмотала скотчем навколо свого живота. Будь-які дозвільні документи на виявлену валюту у жіночки не було.

Тож, за порушення порядку проходження митного контролю в зоні спрощеної смуги (зелений коридор) та приховання валютних цінностей, в даному випадку іноземної валюти у розмірі 28 861 дол США, відносно гр.України складено протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 МКУ. Валюта у дозволеній нормі, а це 10 000 євро не затримувалася. Справу скерують до суду.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW