"Ризик смерті величезний, якщо в інфікованого виявили одну з цих ознак": медики про жертв штаму "Омікрон"Штам "Омікрон" стрімко поширюється планетою, заражаючи з неймовірною швидкістю людей. В Україні також готуються до масштабного сплеску захворюваності. Тим часом експерти повідомили, хто точно може стати повноцінною жертвою небезпечного варіанту вірусу.

Як інформує "УНІАН", у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) пояснили, хто піддається найбільшому ризику зараженню новим штамом "Омікрон".

До цієї групи входять:

невакциновані, люди похилого віку, ті, що мають супутні захворювання.

Як пояснив CNBC директор ВООЗ з надзвичайних ситуацій Майк Райан, для невакцинованих зараження новим штамом становить "велику" загрозу здоров'ю та життю. За його словами, ті, хто отримав дозу вакцини, зазвичай переносять коронавірус у легкій формі.

"Люди повинні дійсно серйозно розглянути необхідність щеплення", - наголосив Райан.

"У нас також є дані з деяких країн, які показують, що люди з хоча б одним супутнім захворюванням наражаються на підвищений ризик госпіталізації та смерті", - розповіла голова технічної групи підрозділу надзвичайних захворювань Марія ван Керкхове.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW