Від початку року на Прикарпатті трапилося 110 аварій, в одній з них загинуло немовляВід початку 2022 року на Прикарпатті вже трапилося 110 аварій. В них загинули 3 людей, серед яких немовля.

Про це розповіла речниця Нацполіції області Тетяна Іванюк, інформує Суспільне. 

"У 15 аваріях 13 людей травмувалися, троє загинули. Серед травмованих — одна дитина, також одне немовля загинуло. Це — 5-місячна дівчинка, яка під час аварії перебувала в люльці від колиски на руках у матері", — повідомила Тетяна Іванюк.

Леся Марковецька, медик МВС на Прикарпаття, розповіла, що дитину перевозили неправильно. 

"Під час різкого гальмування автомобіля дитина вагою 7 кг внаслідок моменту інерції та імпульсу стає важчою у 45-100 разів. Тому вона фактично "перетворюється на ядро", яке вилітає з автомобіля. Якщо дитина перебуває на передньому сидінні, то вона вибиває лобове скло або травмується до нього і гине від удару", — пояснює Леся Марковецька.

Вона каже, що навіть пристебнута мама із дитиною на руках не зможе її втримати, якщо автомобіль почне різко гальмувати. 

"Тому однозначно єдиний спосіб правильного перевезення дитини – використання автокрісла. А дорослі повинні обов’язково пристебнутися пасками безпеки. Тільки ремінь безпеки – це 70% врятованих життів у ДТП", — каже Леся Марковецька.

Тетяна Іванюк виділила декілька найпоширеніших причин ДТП на Прикарпатті.

Це перевищення швидкості, порушення правил маневрування, недотримання дистанцій, керування напідпитку, порушення правил проїзду перехресть. 

Читайте також: На Прикарпатті реалізували понад 3,5 тисяч новорічних ялинок. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW