У Житомирі відкрили Центр з обслуговування платників податків, — ФОТОСьогодні голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко взяв участь у відкритті сучасного Центру з обслуговування платників податків у Житомирі.

«Переконаний, що одна з найголовніших функцій податкової – сервісна. Саме тому створення належних умов для підприємців та індивідуальний підхід до кожного платника є першочерговим завданням.

Впевнений, що новий центр обслуговування дозволить підприємцям Житомирщини відчути нову якість податкових сервісів та сприятиме тому щоб податки сплачувалися свідомо, стабільно і вчасно», - зауважив очільник Житомирщини.

Читайте також: Загадковий підвал урочища Дуби на Житомирщині відкриває свої таємниці

Сучасний офіс у форматі «open space» готовий приймати до 24 клієнтів одночасно та надавати понад 70 найважливіших послуг. Житомирський центр створений відповідно до усіх сучасних стандартів та вимог: у ньому працюють 20 кваліфікованих спеціалістів, зокрема консультант-модератор. Також є робоче місце платників, де кожен з них може зайти до Інтернету та подати звітність в електронному вигляді, а головне, зробити все оперативно, швидко й без зайвої метушні.

Загальна вартість модернізації центру склала понад 3 мільйони гривень, й 100% цієї суми – це внесок Житомирської громади, яка щоразу не залишається осторонь й долучається до подібних ініціатив. На території Житомирщини вже діє 22 Центри обслуговування платників.

Отже, за словами Віталія Бунечка, наповнення бюджету – це головна мета податкової служби, а якісне обслуговування платників податків – це чітка мотивація до створення довіри. Тож працювати для клієнтів, якими являються платники податків – так визначається місія, яку виконують працівники податкової. Маю величезну надію, що така співпраця відтепер стане ще більш дієвою.

Читайте також: На Житомирщині під час полювання від нападу кабана трагічно загинув поліцейськийAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW