"Все було не так, як на екрані": герої новорічного привітання Зеленського розповіли, як проводилася зйомкаНоворічне привітання президента Володимира Зеленського цього року було дуже душевним. Зйомки відеоролику, який побачили в новорічну ніч українці, тривали три дні – з 24 до 29 грудня.

Про це розповів інженер-оптик, доктор фізико-математичних наук, професор з Чернівців Олег Ангельський, який взяв участь у заході, повідомляє "Молодий буковинець".
Зйомки відбувались у Маріїнському палаці.
Зі слів науковця, спершу представники Офісу президента зателефонували до ректора Чернівецького національного університету.
"Спитали у ректора мій номер телефону. Пізніше зателефонували мені. Запросили – і я приїхав, взяв участь у всіх заходах, пов’язаних із зйомкою цього привітання. Це все тривало дуже довго, бо це був творчий процес. Я відчув, що це таке – коли знімають фільм", – розповів професор.

Столи з їжею були окремо.
"Звісно, не було там застілля з алкоголем. На зйомках використовували безалкогольне шампанське – «Живчик». А годували нас в іншому місці, виносили канапки. Тобто, ніхто голодним не залишився", – сказав Ангельський.

Поспілкуватися із Зеленським науковцю не вдалося.
"Дуже багато охочих було поспілкуватися із Зеленським. Він запрошував усіх на наступний день до себе на прийом. Пропонував поговорити про те, що кого болить, які проблеми потребують вирішення. Але я вже тоді поїхав додому", – розповів науковець.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW