Вибухотехніки поліції Житомирщини у 2021-му році знищили майже 400 небезпечних предметівЗ початку поточного року працівники вибухотехнічної служби поліції Житомирської області залучались до понад 240 тих чи інших випадків, пов’язаних з вибухонебезпечними ситуаціями чи подіями.

Поліцейські вибухотехніки реагують на повідомлення про виявлення підозрілих, ймовірно небезпечних речей у населених пунктах всієї області – і у публічних місцях, і у приватних домоволодіннях. До їх компетенції належить перевірка підозрілих предметів або інформації про їх знаходження, обстеження території і об’єктів, безпосереднє вилучення і знешкодження небезпечних речей, огляд місцевості, де стався вибух.

Як повідомив керівник вибухотехнічної служби ГУНП в Житомирській області Володимир Підкуйко, упродовж 2021 року поліцейські вибухотехніки здійснили понад 240 виїздів на місця подій, пов’язаних із подібною загрозою. За їх участі відбулися близько 45 слідчих дій, переважна більшість з яких – за фактами незаконного поводження із вибуховими матеріалами.

Цьогоріч працівники ВТС поліції регіону більш як 20 разів виїжджали на місця розташування об’єктів, про які надходили анонімні повідомлення про замінування на Житомирщині. Їх завдання – ретельне обстеження приміщення та потенційно небезпечної території, виявлення та знешкодження підозрілих предметів.

Також з початку року за участі вибухотехніків поліції з незаконного обігу вилучено 2 саморобних вибухових пристрої, понад 180 одиниць боєприпасів або їх частин та близько 120 кг вибухових речовин. Знищені близько 380 предметів, що становили небезпеку для людей, і майже 10 кг таких речовин.

Серед іншого, поліцейські вибухотехніки є активними учасниками пізнавальних заходів для молоді та в рамках професійних навчань ознайомлюють колег з основними аспектами поведінки з ймовірно небезпечними предметами та речовинами.

Відділ комунікації поліції Житомирської областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW