"Матриця: Воскресіння" провалилася в американському прокатіПродовження культової науково-фантастичної трилогії Вачовські слабо стартувало в домашньому прокаті і в результаті з тріском провалилося. За перший уікенд стрічці вдалося зібрати лише 22 мільйони доларів в американських кінотеатрах. Бюджет картини оцінюється у 190 мільйонів доларів, пише 0372.ua.

Нагадуємо: Люди Ікс, Месники та Вічні зустрінуться у масштабному кросовері від Marvel

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber

Це означає, що Warner, швидше за все, зазнає збитків. Втім, ще є заробіток на стрімінгу HBO Max, де четверта "Матриця" вийшла паралельно з кінотеатральним релізом. Онлайн-збори студія поки що не оприлюднила, однак так, як усім відомо "провалів взагалі не буває" тож цілком ймовірно, що фінальні показники переглядів будуть високими.

Світові збори четвертої "Матриці" з урахуванням усіх ринків, на яких стрічка вийшла раніше, ніж у США, сягнули 69,8 мільйона доларів. Природно, з такою динамікою ні про яку прибутковість проєкту і говорити не варто.

Зауважимо також, що студія Warner Bros. розраховувала на старт у районі 40 мільйонів доларів, проте прокат почався гірше за найпесимістичніші сценарії. Тут не останню роль у провальному старті відіграв і одночасний вихід картини на стрімінг HBO Max.

Читайте також: На кіно, театр, ліки: Президент доручив розширити програму «єПідтримка»

"Людина-Павук: Додому шляху нема". Чому потрібно подивитися фільм не тільки фанатамAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW