У Новомосковську відбувся традиційний Кубок з футболу пам’яті О. СучковаЗ 24 по 26 грудня у спортзалі ДЮСШ Новомосковська відбувся традиційний 41-ий Кубок з футболу пам’яті О. Сучкова.

Цього разу змагання пройшли серед трьох вікових категорій - футболістів 2010, 2011 та 2012 року народження. Кожна вікова категорія була представлена шістьма командами - ДЮСШ-2 (Дніпро), СКМД (Дніпро), ДЮСШ Петриківка, Космос (Павлоград), ДЮСШ Синельниково та ДЮСШ Новомосковськ.

За три ігрові дні кожна команда провела по п’ять матчів.

За підсумками змагань, чемпіонами та призерами стали наступні команди:

2010 р.н.:

1 місце - Космос (Павлоград);

2 місце - ДЮСШ-2 (Дніпро);

3 місце - ДЮСШ Новомосковск.

2011 р.н.:

1 місце - ДЮСШ-2 (Дніпро);

2 місце - ДЮСШ Синельниково;

3 місце - ДЮСШ Новомосковск;

2012 р.н.:

1 місце - ДЮСШ-2 (Дніпро);

2 місце - Космос (Павлоград);

3 місце - ДЮСШ Синельниково.

"Висловлюєм подяку Управління культури, спорту та туризму м.Новомосковськ за забезпечення нагородженням чемпіонів та призерів змагань кубками та медалями. Дякуємо усім учасникам за яскраві матчі та позитивні спортивні емоції протягом усього турніру!" - ДЮСШа Новомосковська.

Інформацію та фото надали в закладі.

У Новомосковську відбувся традиційний Кубок з футболу пам’яті О. Сучкова, фото-1У Новомосковську відбувся традиційний Кубок з футболу пам’яті О. Сучкова, фото-2У Новомосковську відбувся традиційний Кубок з футболу пам’яті О. Сучкова, фото-3У Новомосковську відбувся традиційний Кубок з футболу пам’яті О. Сучкова, фото-4У Новомосковську відбувся традиційний Кубок з футболу пам’яті О. Сучкова, фото-5У Новомосковську відбувся традиційний Кубок з футболу пам’яті О. Сучкова, фото-6У Новомосковську відбувся традиційний Кубок з футболу пам’яті О. Сучкова, фото-7У Новомосковську відбувся традиційний Кубок з футболу пам’яті О. Сучкова, фото-8У Новомосковську відбувся традиційний Кубок з футболу пам’яті О. Сучкова, фото-9У Новомосковську відбувся традиційний Кубок з футболу пам’яті О. Сучкова, фото-10У Новомосковську відбувся традиційний Кубок з футболу пам’яті О. Сучкова, фото-11У Новомосковську відбувся традиційний Кубок з футболу пам’яті О. Сучкова, фото-12У Новомосковську відбувся традиційний Кубок з футболу пам’яті О. Сучкова, фото-13У Новомосковську відбувся традиційний Кубок з футболу пам’яті О. Сучкова, фото-14У Новомосковську відбувся традиційний Кубок з футболу пам’яті О. Сучкова, фото-15

Читайте також: На честь каратистів «Sentoki Club» з Новомосковська на міжнародній арені лунав гімн України, - у місті стало більше Чемпіонів Європи: ВІДЕОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW