На території Хмельницької області працюють шляховики та спецтехнікаУ зв’язку зі снігопадами на автодорогах області працюють шляховики та спецтехніка.

Минулої ночі на на варті безпечного руху перебувало 119 механізмів та 167 шляховиків. Проїзд дорогами державного значення Хмельниччини забезпечено, обмежень у русі немає, інформує САД у Хмельницькій області.

На автодорогах проводяться роботи із очищення від снігу, роботи із обробки покриття автодоріг протиожеледними матеріалами для недопущення утворення ожеледиці.

Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов, будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування. Перелік місць відстою транспортних засобів у розрізі автомобільних доріг загального користування: https://bit.ly/3DeFe6w

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області звертається до водіїв з проханням поступатися дорогою спецтехніці. Звертаємо увагу водіїв великогабаритного та автобусного транспорту міжміського сполучення та просимо поставитись із розумінням у випадку можливих обмежень у русі для забезпечення проїзду дорожньої снігоприбиральної техніки. У САД у Хмельницькій області ЦІЛОДОБОВО працює диспетчер. Водії, які потрапили у пригоду на державних дорогах, можуть звернутися по допомогу за телефонами: +380382783253, +380382783259, +380673844030, +380382789909, - зазначено у повідомленні САД.

На території Хмельницької області працюють шляховики та спецтехніка, фото-1

Читайте також:"Кам’янчани заборгували за газ понад 67 мільйонів гривень".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW