У Слов'янську перекриють два аварійних мостиУ Слов'янську перекрили два аварійних мости через річки Казенний Торець та Колонтаївка (Бесарабівка).

Сьогодні на пресконференції голови Слов'янської ВЦА Вадима Ляха стало відомо, що 23 грудня у місті обмежать або припинять рух транспорту по аварійних мостах через річки Казенний Торець та Колонтаївка. 

Обидва мости розташовані між районами Східний та Хімік. Обмеження руху транспорту вагою понад 10 тон торкнеться малого моста через річку Колонтаївку. Міст через Казенний торець між заводами №1 та 2 буде закритий повністю.

За словами Ляха, перекрити мости довелося через те, що їх стан вже не дозволяє безпечно по них проїжджати. Протягом тижня поліція разом з КП "Благоустрій" досліджувала обидва мости. У міста є проєктна документація 2021 року на їх ремонт, але тривають пошуки фінансування. 

Зараз біля мостів встановлюють попереджальні банери для водіїв. 

Нагадаємо. що у листопаді сайт 6262.com.ua самостійно перевірив стан зазначених аварійних мостів. Про те, як вони зараз виглядають, можете дізнатися з нашого репортажу:

Отримуйте наші новини швидко у ViberAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW