"Радикальне посилення карантину через штам "Омікрон", вірус виснажує атиповим симптомом": медики про загрозу хворобиВ Україні зафіксували штам "Омікрон". Тепер, на думку медиків, його домінування у країні - це лише питання часу. Медики занепокоєні таємничістю і непередбачуваністю нового варіанту вірусу, котрий за лічені тижні може витіснити попередній штам "Дельта".

Науковці ж повідомляють про нетипові симптоми, з якими вже невдовзі масово доведеться зіткнутися українцям. Тим часом через штам "Омікрон" радикально посилили карантин у Нідерландах. Мешканці нашої держави також можуть зіткнутися з посиленням карантину, якщо віру  почне поводити себе агресивно.

Як інформує "Obozrevatel", одним із найбільш тяжких і виснажливих симптомів симптомів штаму "Омікрон" є втрата апетиту. Він нетиповий для всіх інших варіантів COVID-19.

Такі результати дослідження, проведеного медичною компанією ZOE та аналітиками Королівського коледжу Лондона.

Дані вчені отримали на основі дані програми, які відстежують найчастіші ознаки коронавірусу.

Їм вдалося дізнатися, що у 50% заражених Омікроном були нежить, підвищувалася стомлюваність та частота дихання, першіння у горлі, головний біль. Також кілька хворих скаржилися на втрату апетиту.

Найближчим часом вчені планують провести додаткові дослідження симптомів нового штаму.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW