Владислав Атрошенко: «Еліта-центрів» у Чернігові не буде!Зустріч містян, які інвестували кошти в будівництво квартир у Чернігові по Незалежності, 7 і Любецькій, 26, з новим керівником компанії-забудовника і представником нового генпідрядника відбулася в Чернігівській міській раді сьогодні, 9 грудня.

Її організував, виконуючи свою обіцянку вкладникам, чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Раніше ці вкладники, стурбовані невизначеністю в питанні добудови свого майбутнього житла, приходили з проханням про допомогу в Чернігівську міську раду.

Владислав Атрошенко: «Еліта-центрів» у Чернігові не буде!, фото-1

Перед початком зустрічі Владислав Атрошенко особисто зайшов у зал, де вона розпочиналася, і звернувся до інвесторів:  

- Я вам обіцяв до 10 числа зустріч. Моя позиція лишається – в місті «еліта-центрів» не буде, ніяких потрясінь не буде. Робочі нюанси є завжди. Певні незручності і хвилювання – я думаю, що це все пройде. Але процес заміни генпідрядника в цілому піде на користь вам. Це якщо коротко. А далі – спілкуйтеся.

На майбутнє він попросив учасників обмінятися координатами  і далі спілкуватися чи в колективному, чи в індивідуальному порядку, обравши вже інший майданчик. Замовник будівництва має знайти спосіб усе по загальній ситуації чітко повідомляти інвесторам.

- Наскільки мені відомо з розмов з підрядником, ситуація по двох об’єктах різна. По одній адресі вона абсолютно робоча, по іншій адресі трошки складніша. Будете обговорювати; я думаю, що знайдете компроміс. Крайнощів – такого, щоб хтось із вас втратив гроші – ми не допустимо, – додав він.

Замовника – будівельну компанію «Добро» – на зустрічі представляв її новий директор Андрій Башлик. Нового генпідрядника – компанію «УТБ-Інжинірінг» – керівник будівельних проектів Олексій Сікун.

Владислав Атрошенко: «Еліта-центрів» у Чернігові не буде!, фото-2

За словами Андрія Башлика, вже з наступного понеділка запрацює сайт цієї будівельної компанії, на якому буде викладатися вся актуальна інформація. Зокрема, там буде адреса нового офісу, з місцем якого поки визначаються. Окрім того – регламент позасудового врегулювання розбіжностей між клієнтами та компанією. З вкладниками найближчим часом будуть проводити індивідуальні зустрічі для врегулювання всіх розбіжностей.

Він запевнив, що компанія налаштована добудувати все розпочате. На об’єкт по Незалежності вже почала заїжджати будівельна техніка, по Любецькій – до цього ведеться підготовка. Охорона там вже виставлена, приведені до ладу всі технічні можливості типу освітлення і відеонагляд.

Разом з тим, за його словами, ще потрібен термін для аудиту всієї ситуації та для узгодження всіх питань з інвесторами. Названий ним строк, за який планують зробити останнє – до 15 лютого.  

Владислав Атрошенко: «Еліта-центрів» у Чернігові не буде!, фото-3

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW