На вулиці Шевченка висадили 40 платанів та 39 кленівКілька місяців тому ділянку вул. Шевченка, від Красного мосту до вул. Молодчого, повністю відремонтували.

Там оновили дорожнє покриття, вклали тротуарною плиткою пішохідну частину та велодоріжки. А також – облаштували кілька нових парковок для автомобілів, перенесли дві зупинки, створивши спеціальні «кишені» для громадського транспорту, оновили дорожні знаки та світлофори, занизили бордюри на пішохідних переходах та освітили їх.

Фінальною прикрасою відремонтованої вулиці стали нові дерева, яки висадили у спеціально підготовлені для них лунки і які зробили завершеною загальну композицію ошатної вулиці.

Всього на вул. Шевченка, від Красного мосту до вул. Молодчего, було висаджено 79 нових дерев. А саме, 40 платанів висотою у 5,5 метри, обхватом стовбура у 20-25 см і віком 8 років. А також 39 гостролистих кленів висотою у 5 метрів, обхватом стовбура у 20-25 см, віком 8 років.

На цьому працівники КП «Зеленбуд» завершили реалізацію планової висадки 500 нових дерев у місті, яка була передбачена на осінь 2021 року.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW