Вулиця Проскурівська оновлюється відповідно до затвердженого дизайн-кодуУ 2020 році в місті Хмельницькому було затверджено дизайн-код вулиці Проскурівської. Документ регламентує порядок розміщення і зовнішній вигляд вивісок, які мають бути у вигляді об’ємних літер, а також надає рекомендації щодо використання кольорової гами.

Дизайн-код - це комплексний підхід до візуального впорядкування та формування естетики зовнішнього вигляду міста. Дизайн-код являється збіркою правил та рекомендацій, що застосовуються при розміщенні та зміні елементів вивіски на фасадах в місті, за допомогою яких формується стилістично єдине, комфортне і безпечне міське середовище. Це правила, формулювання, принципи і умовні позначення.

Відповідно до дизайн-коду оновлюється пішохідна частина вулиці Проскурівської. Саме завдяки дизайн-коду Проскурівська змінює своє «обличчя» та стає привабливішою для хмельничан та гостей міста. Управління архітектури демонструє, як змінилася частина вулиці після його запровадження.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW