Буковина серед лідерів: 97% новонароджених у листопаді отримали документ через «єМалятко»В листопаді 2021 року на Буковині свідоцтво про народження дитини за допомогою  комплексної послуги «єМалятко»  отримали 405 новонароджених дівчаток і хлопчиків. Як зазначають у відділі державної реєстрації актів цивільного стану у Чернівецькій області, ця цифра становить 97%  від загальної кількості виданих свідоцтв про народження, пише 0372.ua.

Нагадуємо: У Чернівцях на місяць обмежать рух транспорту по вулиці Головній

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber

Буковина входить до лідерів серед регіонів за кількістю користувачів послуги. Батьки немовлят обирають її через зручність, адже не витрачають час на очікування у чергах різних держустанов. За однією заявою можна отримати кілька державних послуг, пов’язаних із народженням дитини. Зокрема, отримати свідоцтво про народження, зареєструвати місце проживання, оформити соціальну допомогу. 

У Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції нагадують, що комплексна послуга «єМалятко» доступна у всіх відділах ДРАЦС Чернівецької області, нею можна скористатися також у Центрах надання адміністративних послуг, або ж онлайн. На те, щоб подати відповідну заяву через портал «Дія», знадобиться до 30 хвилин, а реєстрація  народження відбувається протягом 1 робочого дня. 

Читайте також: На газопроводі Джурів-Банилів що на Буковині закінчили монтажні та зварювальні роботи

Бюджет на 2022 рік подали на розгляд Чернівецькій обласній радіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW