Верховна Рада не відтермінувала запровадження касових апаратів для ФОПів: полтавські нардепи були відсутні під час голосування17-го грудня у Верховній Раді відбулося голосування за включення у порядок денний законопроекту, який мав відтермінувати запровадження обов’язкових касових апаратів для ФОПів, які є платниками єдиного податку другої-четвертої груп. Проте законопроект не набрав потрібної кількості голосів і не потрапив до порядку денного. За відповідне рішення проголосували лише 102 народних депутати. При цьому полтавські нардепи від «Слуги народу» - Дмитро Нальотов, Андрій Боблях та Марина Бардіна були відсутніми у залі під час голосування.

Результати голосування можна побачити на сайті парламенту.

Верховна Рада не відтермінувала запровадження касових апаратів для ФОПів: полтавські нардепи були відсутні під час голосування, фото-1

Нагадаємо, вже із 1-го січня має набрати чинності закон, який зобов’яже використовувати касові апарати усіх ФОПів, які проводять розрахункові операції.

- Рішення про відтермінування можна було б прийняти. Це було б розумно за нинішнього стану справ. Враховуючи, що бізнес вже другий рік працює в умовах карантину, зараз не найкращий час для запровадження касових апаратів!  - коментує рішення голова Полтавської організації Спілки рекламістів України, директор рекламної агенції "Бойко" Юрій Бойко.

Верховна Рада не відтермінувала запровадження касових апаратів для ФОПів: полтавські нардепи були відсутні під час голосування, фото-2

Раніше ми розповідали, що депутати від "Слуги народу" хочуть прив'язати SIM-картки до паспортів.

Щоб не пропускати важливі новини , підписуйтеся на наш TelegramAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW