"Ті, що вражають": коломийських волонтерів номінували на преміюСитуація з загубленим хлопчиком Олексієм трапилась 14 серпня, біля підніжжя Говерли. 

Хлопець піднімався на Говерлу з своїми родичами, зокрема, з бабусею і тіткою. Батьків з ним не було. Близько 15:30 він відбився від групи та загубився. Бабуся стверджує, що Олексій був постійно на виду, проте в одну мить, вона зрозуміла, що малого в її полі зору немає.

Пошуки дитини тривали більше доби і до пошуку залучили близько двох сотень людей – надзвичайників, поліцію, військових, лісників, волонтерів з собаками та  десятки одиниць техніки. 

Аудиторія премії "Ті, що вражають" можуть обрати своїх героїв або цілі колективи, які вразили своїми вчинками найбільше. А 7 переможців, які отримають найбільшу кількість голосів, будуть нагороджені статуетками премії «Ті, що вражають» та стануть героями нових сюжетів ТСН.

Віддати свій голос за номінантів можна буде до 26 грудня.  Переможців оголосять у перші дні нового року. 

Довідково: Премія "Ті, що вражають" проводиться щороку для нагороди сильних, рішучих та стійких українців, які продемонстрували свою відвагу у різноманітних подіях та обставинах. 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що прикарпатські рятувальники презентували мобільний додаток для походів в гори. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW