У Краматорську підроблювали результати іспитів на водійські праваУ Краматорську співробітник сервісного центру МВС вносив неправдиву інформацію до бази даних про складання практичних іспитів з кермування автомобіля. 

У поле зору оперативників Донецького управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції потрапив співробітник ТСЦ МВС, розташованого у місті Краматорськ. 42-річний чоловік підробляв результати практичних іспитів з кермування авто - внесив неправдиву інформацію до бази даних МВС. 

Під час першого складання водійського іспиту особи отримували незадовільний результат, проте під час перездачі у той самий день службовець виставляв позитивну оцінку. Щоб не привертати уваги до своїх оборудок, чоловік вносив відомості до екзаменаційних листів відповідно до вимог – не раніше п’яти днів з моменту першого іспиту.

Слідчі поліції Донеччини вручили підозру фігурантові за ч.1 ст.362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) та ч.1 ст.366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.  

Оперативники перевіряють можливість причетності інших співробітників сервісних центрів до злочинної схеми для притягнення їх до відповідальності. Триває слідство.

Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції УкраїниAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW