«Місто мого серця»: Вінниця номінована на головну туристичну премію України 9 грудня 2021Підтримати місто можна, проголосувавши.

Пролосувати можна тут.

Як повідомили на сторінці Visit Vinnytsia, Вінниця представлена у номінації «Місто мого серця». У номінації «Найсмачніший ресторанний борщ» представлений ресторан «Трофей», а у номінації «Регіональний прорив року» — Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку вінницької обласної державної адміністрації.

«Дякуємо усім за підтримку та обіцяємо створювати для вас ще більше цікавинок!» - завершили допис Visit Vinnytsia.

Зазначимо, Ukraine Tourism Awards 2021 – головна туристична премія України. Всі номінації спрямовані підтримати та розвинути різноманітні напрямки туризму.

Цього року в 14 номінаціях буде відзначено кращих гравців ринку, які показали приклад нестандартних рішень та продовжували роботу в умовах коронакризи, намагались підвищувати рівень обслуговування, а також приділяли особливу увагу інклюзивному туризму. Гала-шоу та церемонія нагородження переможців відбудеться 17 грудня 2021 в InterContinental Kyiv за присутності представників держави, експертів з туризму, кращих тревел-блогерів країни та зіркових гостей.

ДжерелоAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW