На Житомирщині служба зайнятості підтримає бізнес-проєкт ветерана АТО з Житомира й виплатить одноразово допомогу з безробіттяВадим С., учасник бойових дій, звернувся до Житомирський міський центр зайнятості з метою пошуку роботи цьогоріч у вересні. Знайти підходящу роботу з гідним заробітком йому не вдавалося, тож вирішив спробувати власні сили у підприємництві.

Про учасника бойових дій розповіли в Житомирському обласному центрі зайнятості. Він багато років захоплюється виготовленням виробів з натуральної шкіри і давно мріяв, щоб це хобі стало справою життя.

Читайте також: Ще важко повірити, — житомирянка Анастасія Коханчук про золото на Чемпіонаті світу з бігу з перешкодами, — ВІДЕО

Інтерес до швейного ремесла, а також відповідні навички перейняв від бабусі-швачки та батька, котрий займається пошиттям та ремонтом взуття.

У центрі зайнятості Вадим відвідав семінар з основ підприємницької діяльності, під керівництвом фахівців оцінив підприємницькі здібності та підготував бізнес-план. Отримав консультації з бізнес-планування та працевлаштування в рамках діючого проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему».

Днями у центрі зайнятості відбулося засідання комісії з питань виплати одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, на якому розглядався бізнес-проєкт Вадима. Він презентував виготовлені власноруч шкіряні вироби: сумки, гаманець, візитницю, папку для паперів. Підкреслив, що вироби виготовлені ним з натуральних та якісних матеріалів, які широко користуються попитом через унікальність та ексклюзивність.

Члени комісії одноголосно підтримали бізнес-ініціативу безробітного, який найближчими днями зареєструється підприємцем і розпочне свою діяльність.

До відома, упродовж 2015-2021 рр. шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово були працевлаштовані 78 військовослужбовців, з них цього року – п’ять осіб.

Читайте також: Скільки платитимуть за газ мешканці Житомирщини у грудні?

Вони відкрили підприємницьку діяльність, зокрема, за такими видами: надання послуг мобільного харчування, з перевезення вантажів або ремонту меблів, роздрібна торгівля, переробка та консервування фруктів і овочів, розведення великої рогатої худоби молочних порід, виробництво виробів з паперу та картону.

Джерело: Житомирська служба зайнятостіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW