У Новомосковську посилила перевірки підприємців на дотримання вимог карантинуУ Новомосковську представники Держпродспоживслужби посилили перевірки підприємців щодо дотримання правил карантину.

Зокрема, 4 грудня провели роз’яснювальну роботу для персоналу продовольчих, господарських магазинів і супермаркетів краси та догляду. Загалом проконтролювали 10 торгових точок. Половині з них виписали протоколи.

Перевірявся масковий режим та наявність розмітки на касах, а ще дотримання дистанції, журнал із щоденними вимірюваннями температури персоналу. Особлива увага приділялася окремим контейнерам для відпрацьованих ЗІЗ. Подібні перевірки санітарні лікарі проводять щодня.

Окрім магазинів та супермаркетів, контролюють організації, салони краси, заклади громадського харчування, стоматологічні кабінети. Відстежування за проведенням роз’яснювальної роботи та інформуванням населення санітарними лікарями щоденно веде місцева влада.

Зокрема, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – Сергій Адамян. Загалом цьогоріч оформлено 153 штрафи. Це в рази більше ніж минулого року – повідомляють працівники Держпродспоживслужби.

Інформація та фото прес-служби міської ради

У Новомосковську посилила перевірки підприємців на дотримання вимог карантину, фото-1У Новомосковську посилила перевірки підприємців на дотримання вимог карантину, фото-2У Новомосковську посилила перевірки підприємців на дотримання вимог карантину, фото-3У Новомосковську посилила перевірки підприємців на дотримання вимог карантину, фото-4

Читайте також: У Новомосковську перейшли у заключну фазу роботи по встановленню меморіалу загиблим в АТО/ООС воїнамAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW