Через сумський кордон чоловік намагався без дозволу матері переправити 9-річну доньку до РФЗа процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури 30 листопада 2021 року повідомлено про підозру 41-річному чоловікові, який намагався без дозволу матері переправити доньку через державний кордон України, підкупивши працівника прикордонного контролю (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 332, ч. 1 ст. 369 КК України).

За даними слідства, 10 листопада 2021 року житель м. Запоріжжя разом із 9-річною донькою в пішому порядку прибули в пункт пропуску «Юнаківка» Сумського району для перетину кордону з Російською Федерацією. Під час проходження паспортного контролю чоловік не надав прикордоннику нотаріально посвідчену згоду матері на виїзд дитини за межі України. Коли працівник прикордонного контролю відмовився їх пропускати, чоловік поклав у документи 200 доларів США та передав їх службовцю з проханням пропустити дитину без належних документів. Про вказаний факт службовець невідкладно повідомив керівництво.

Попередньо встановлено, що вказаний чоловік розлучився з дружиною ще у 2018 році. Певний час донька проживала з матір’ю за усною домовленістю між колишнім подружжям, згодом чоловік звернувся до суду щодо визначення місця проживання дитини. Доки триває судовий процес, у серпні 2021 року чоловік забрав доньку під приводом погуляти, після чого дитину матері так і не повернув. З того часу жінка не знала про місцеперебування власної доньки, чоловік на телефонні дзвінки не відповідав.

Протиправні дії підозрюваного припинено працівниками Сумського прикордонного загону. Досудове розслідування здійснюється слідчими Сумського районного управління поліції.

Пресслужба обласної прокуратуриAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW