До кінця дня у 109 мікрорайоні Полтави мають знову ввімкнути опалення1 грудня 109 мікрорайон Полтави знову залишився без опалення. Про це повідомив керівник ЖБК «Ротор» Валерій Горобець. Нагадаємо, мер міста зазначив, що мешканці не залишаться без тепла, а котельня вже готова. Залишилося тільки подати відповідні документи до НАК «Нафтогаз».

Сьогодні у Полтавській міській раді відбулося засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Як повідомляє прес-служба міськради, на засіданні заступники міського голови Валерій Пархоменко, Віталій Нікіпелов та Євген Ричка, представники структурних підрозділів, директор ТОВ «Полтаватепло» Олександр Пороскун.

У порядку денному було питання, пов'язане з припиненням ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» подачі тепла у 109 мікрорайон, у зв'язку з чим з'явилася загроза виникнення надзвичайної ситуації.

До кінця дня у 109 мікрорайоні Полтави мають знову ввімкнути опалення, фото-1

Євген Ричка повідомив, що всі роботи на котельні «Полтаватепло» завершені і необхідні документи для закупівлі газу відправлені до НАК «Нафтогаз», зараз вони перебувають на розгляді. Доки триватиме розгляд документів необхідно укласти додаткову угоду між ТОВ «Полтаватепло» і ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Члени комісії прийняли рішення надати можливість ТОВ «Полтаватепло» укласти договір з «Полтаватеплоенерго» на постачання газу без проведення тендерної процедури з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації. Таке рішення мотивовано короткими строками, оскільки після підписання вказаної угоди тепло одразу надійде в оселі мешканців 109 мікрорайону.

Таким чином, до кінця дня у квартирах більше 5 тисяч мешканців 109 мікрорайону має знову з’явитися тепло.

Читайте також: У Полтаві продовжують розвивати велоінфраструктуру: найближчим часом у місті з’являться велопарковки, велостійки та вело-СТО

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш TelegramAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW