Відео: правоохоронці затримали чоловіків з величезним уловомВодні поліцейські Кременчуцького районного управління  виявили факт порушення рибного промислу.

24 листопада, під час рейду на Кременчуцькому водосховищі в районі села Пронозівка, що на Глобинщині, правоохоронці задокументували, як 42-річний та 18-річний чоловіки, завантажували в автомобіль сітки зі свіжовиловленою рибою. Для спільного документування правопорушення на місце події були викликані працівники Полтавського рибоохоронного патруля.

Слідчі відділу №1 Кременчуцького райуправління поліції у правопорушників вилучили 25 риболовецьких сіток, (загальною довжиною понад 1700 метрів), автомобіль та рибу різних видів загальною вагою понад 900 кілограмів, на яку діє заборона на вилов.

За попередніми підрахунками інспекторів рибоохоронного патруля, рибалки завдали збитків природним біоресурсам на суму понад 700 тисяч гривень.

За даним фактом слідчим поліції, під процесуальним керівництвом Глобинської окружної прокуратури, розпочато кримінальне провадження за статтею 249 (Незаконне зайняття рибним промислом) Кримінального кодексу України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW