Карантин у Львові та області: яка епідситуація станом на 26 листопада, - ВІДЕОКарантин у Львові та області триває. Розповідаємо про актуальну інформацію станом на 26 листопада. 

26 листопада у Львівській ОДА провели брифінг та розповіли про епідситуацію та карантин у Львові та області. Ситуація із захворюваністю покращилася, однак наразі Львівщині досі перебуває у "червоній" зоні та діють відповідні обмеження. Кореспондентка 032.ua пропонує дізнатися про це детальніше. 

Про епідситуацію на Львівщині 

За попередню добу на Львівщині провели 2058 досліджень на коронавірус, виявили позитивні показники у 850 осіб. Ситуація стабілізується, однак рівень захворюваності залишається досить високим. Зараз у стаціонарах перебувають 2490 осіб, ліжкова мережа заповнена на 48,2 %. Серед них 331 особа вакцинована, двома дозами - 157 людей. 

Зокрема, наразі у Львівській обласній інфекційні лікарні є близько 200 хворих коронавірусом. Пацієнти, які звернулись за допомогою - це, як правило, люди, які тривалий час перебували вдома та лікувались самостійно. Окрім того, більшість з них - не вакциновані. 

Загалом в області наразі провели 1 544 498 щеплень, із них 665 167 - другою дозою. Вакциною  Covieshield - 38 403 щеплень, AstraZeneca - 176 617, Coronavac - 430 405, Pfizer - 738 712 та Moderna - 160 361.

"Щодо вакцинації медичних працівників Львівщини, майже 99% медиків щеплені однією, порядка 82% - двома дозами вакцини", - зазначив регіональний координатор з вакцинації від коронавірусної інфекції на Львівщині Олег Когут. 

Про карантин у Львівській області 

Попри те, що ситуація із захворюваністю стабілізувалася, станом на 26 листопада Львівщині перебуває у "червоній" карантинній зоні. Керівництво обласної адміністрації направило клопотання до уряду та попросили не виводи Львівщину з “червоної” зони. Відповідно, область чекає покращення епідситуації перед переходом до іншої зони епіднебезпеки. Наразі продовжують діяти всі жорсткі обмеження. 

Згідно з індикаторами визначення рівнів епіднебезпеки, на Львівщині залишаються у межах встановленої норми рівень захворюваності, коефіцієнт виявлення нових випадків, охоплення тестування, рівень та динаміка рівня госпіталізації, завантаженість ліжок. 

Індикатори визначення рівнів епідемічної небезпеки, Фото: moz.gov.ua

Індикатори визначення рівнів епідемічної небезпеки, Фото: moz.gov.ua

Читайте також: На прохання ЛОДА Львівщина залишається у “червоній” зоні, - ВІДЕО

Фото на головній умовне, автор: Роман Балук AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW