З початку січня Бердичівські поліцейські припинили понад 220 правопорушень на автодорогахСеред правопорушень, вчинених з початку року водіями, 16 – керування транспортними засобами у нетверезому стані.

Також з початку 2024 року у м. Бердичеві сталися 5 дорожньо-транспортних пригод з механічними пошкодженнями автівок та 2 ДТП, в яких двоє людей загинули.

Поліцейські зазначають, що найпоширенішою причиною дорожньо-транспортних пригод є перевищення встановлених обмежень швидкості руху (ч. 1 ст. 122 КУпАП). За такі порушення до адміністративної відповідальності притягнено три десятки водіїв. Ще 85 матеріалів складено відносно пішоходів, які ігнорували Правила дорожнього руху.

Тож, шановні водії, пам’ятайте, що дорога взимку потребує додаткових водійських умінь й особливих заходів безпеки. Враховуйте погодні умови та стан дорожнього полотна.

Пішоходам слід пам’ятати, що переходити дорогу безпечно лише у визначених місцях та на дозволений сигнал світлофора. Причому завжди необхідно переконуватися, що водії помітили вас та зрозуміли ваші наміри.

Бердичівський районний відділ поліціїAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW