Родині загиблого захисника Маріуполя вручили орден «За мужність», - ФОТОТимчасово виконуючий обов’язки заступника командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковник Валентин Острижний вручив орден «За мужність» ІІІ ступеня родині солдата Нацгвардії Валентина Калашникова, який загинув при обороні міста Маріуполь.

Про це повідомила пресслужба НГУ.

«Шлях мужності та самопожертви, прокладений вашим сином, завжди залишиться символом вірності українському народу. Його героїчні вчинки закарбувалися в нашій пам’яті, нагадуючи про непохитну силу та відданість наших захисників. Ця нагорода – вдячність вашій родині та символ вічної пам’яті про вашого сина», – сказав  полковник Валентин Острижний.

29 березня 2022 року солдат військової частини 3057  Валентин Калашников, під час виконання бойового завдання по обороні міста Маріуполь, отримав поранення несумісні з життям.

Згідно указу Президента України №254/2022 від 17.04.2022 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі його нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW