Чому міська рада Чернівців не звітує про допомогу військовимДо нового року у Чернівцях відбулась підсумкова пресконференція міського голови. На заході обговорювали різні питання, які турбують мешканців міста та журналістів. У тому числі про те, чому міський голова не звітує про допомогу ЗСУ.

На підсумковій пресконференції Роман Клічук відповів щодо звітності про допомогу військовим. Він вважає, що міська рада багато комунікує про допомогу захисникам. 

“Ми просто озвучуємо, які йдуть суми. Я впевнений, що першочергово це мають бути цифри, які виділяються з бюджету. Але кожне місто йде своїм шляхом”

Міський голова розповідає, що на прохання командирів бригад перераховували кошти їм на рахунки у 2022 та 2023 роках. Тому військові вже у себе закуповували саме те обладнання, яке їм потрібно. Також Роман Клічук наголошує, що запити у військових змінюються, тому так військовим легше.

“Якщо ми отримаємо згоду військових, тоді детально оприлюднимо всі запити. Можливо затремо (приховаємо - ред.), яка бригада отримала ці кошти"

Як казав міський голова, кожне місто йде своїм шляхом. У Івано-Франківській області є місто Бурштин. Бурштинська міська рада опублікувала звіт на своєму сайті, де написано, скільки з міського бюджету витратили на певну допомогу, та куди вона прямує.

Чому міська рада Чернівців не звітує про допомогу військовим, фото-1

Читайте також:

  • Синоптики попереджають буковинців про небезпеку
  • У центрі Чернівців відкрили дорогу для транспорту


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW