Якщо постійно хочеться спати: ось яких вітамінів не вистачає вашому організмуЯкщо ви постійно відчуваєте незрозумілу втому і постійну сонливість без об’єктивних причин, це може бути пов'язано із браком в організмі певних вітамінів і мікроелементів. Тож для того, щоб повернути нормальну активність, слід поповнити запас корисних речовин. Яких саме речовин не вистачає організму в таких випадках.

Вітаміни групи В

Навіть за умов нормального відпочинку і сну нестача вітамінів цієї групи провокує постійну втому. Найбільше вітаміну В міститься у гречці, вівсянці, молочних продуктах, морепродуктах, сухофруктах.

Вітамін С

Без цього вітаміну неможливе нормальне функціонування імунної системи, виникає брак сил і витривалості, працездатності. Багаті цією незамінною речовиною ягоди смородини, цитрусові, шипшина, болгарський перець.

Вітамін Д

Цей вітамін також впливає на роботу імунної системи, дає енергію, бореться з втомою, допомагає зосередитися. Він міститься в риб’ячому жирі, печінці, яєчному жовтку, а також виробляється в організмі під дією сонячних променів.

Пантотенова кислота

Ця речовина регулює роботу головного мозку, покращує пам’ять і концентрацію уваги, тож необхідна для підтримання достатньої активності протягом дня. Її найкращими джерелами є ікра морської риби, зелень, дріжджі, молочні продукти, яйця.

Йод

Завдяки цьому мікроелементу нормально функціонує імунна система, щитовидна залоза, головний мозок. Він у великий кількості міститься в морепродуктах, морській рибі, буряку, шпинаті, томатах, картоплі.

Рутин

Ця речовина береже клітинні структури від пошкодження, стимулює мозкову активність. Основні джерела: гречка, зелений чай, листовий салат, виноград, абрикос та інші свіжі плоди.

Залізо

Нестача заліза часто провокує підвищену стомлюваність, зниження активності, погане самопочуття. Крім того, дефіцит позначається на стані шкіри, волосся і нігтів. Залізо міститься в печінці, буряку, яблуках, горіхах. Варто враховувати, що для засвоєння заліза з продуктів потрібний вітамін С.

Калій

Цей мікроелемент потрібний для нормальної роботи серцево-судинної системи, він дає силу і витривалість, допомагає позбутися сонливості та підвищеної втомлюваності. Багато калію міститься в білій квасолі, сардинах, листовій зелені, пророщених зернах, картоплі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW